Inne

IC Pen jest systemem uniwersalnym i intuicyjnym w użyciu, co umożliwia jego zastosowanie we wszystkich miejscach, w których najważniejszy jest nie tylko czas czy efektywność podejmowanych działań, ale i troska o możliwie jak najbardziej intuicyjne działanie. Technologia długopisu cyfrowego nie wymusza zmiany codziennych przyzwyczajeń oraz umożliwia zastosowanie technologii wszędzie tam, gdzie istnieje obawa o negatywne efekty wykluczenia cyfrowego. Możliwości systemu IC Pen nie sprowadzają się jedynie do gromadzenia danych, ale także ich analizy w ramach rozbudowanego modułu analitycznego. Funkcje kontrolne umożliwiają przegląd zebranych danych oraz wykluczenie oraz poprawę zaistniałych błędów.

Współpraca z 
Organizacją Bezpieczeństwa i Współpracy w Europieoprogramowanie IC Pen jest używane do 300 elektronicznych długopisów, które są wykorzystywane przez obserwatorów OBWE podczas wyborów. Rozwiązanie będzie wykorzystane m.in. podczas wyborów w Kirgistanie, na Białorusi i Ukrainie. System IC Pen wspiera zbieranie danych przez obserwatorów OBWE i transmitowanie ich w czasie rzeczywistym do centrali w Wiedniu. Dzięki technologii każdy z obserwatorów OBWE będzie mógł podczas swojej misji automatycznie zapisywać i przesyłać spostrzeżenia w formie cyfrowej do centrali w Wiedniu. Znacznie skróci to czas opracowywania raportów i wniosków z misji OBWE. 

Zarządzanie nieruchomościami - w ramach sektora nieruchomości ważna jest przede wszystkim efektywność podejmowanych przez przedstawicieli rozmów. Kluczowym czynnikiem wyznaczającym skuteczność zawierania umów staje się więc czas. Zoptymalizowanie komunikacji pomiędzy centralną przedsiębiorstwa a przedstawicielem może spowodować odciążenie pracowników od wykonywania czasochłonnych I kosztownych czynności na rzecz znacznego podniesienia liczby obsługiwanych klientów w określonym czasie.

Edukacja – system IC Pen oraz technologia długopisu cyfrowego umożliwiają analizę gromadzonych danych oraz kontrolę przebiegu ich tworzenia. Dzięki temu każdy stworzony dokument może być rozpatrywany w ramach wielu aspektów umożliwiając poprawę popełnianych błędów oraz ich skuteczne eliminowanie w przyszłości. Funkcje te umożliwiają podnoszenie standardów edukacyjnych – pedagog może błyskawicznie sprawdzić pracę, zanalizować ją i skupić się na omawianiu zagadnień z uczniem.

KLIENCI

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ. DOTACJE NA INNOWACJE