Oferta dla Elektronicznej Dokumentacji Medycznej


Mając na uwadze dynamikę i złożoność zmian dokonujących się w systemie dokumentacji tożsamej dla sektora ochrony zdrowia, proponujemy kompleksową obsługę wdrożenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Kalkulacje cenowe związane z poszczególnymi punktami oferty dokonywane są przede wszystkim po określeniu wielkości Repozytorium dokumentów oraz liczbie osób zobowiązanych do gromadzenia informacji w systemie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

System IC Pen to rozwiązanie zaprojektowane w zgodzie z wszelkimi normami prawnymi jednocześnie nie wymuszając zmian organizacyjnych w funkcjonowaniu placówki. Mając świadomość, że decyzja o wyborze systemu informatyzacji opiera się również na szeregu innych czynników, pozostajemy otwarci na Państwa sugestie.  

 

 • Długopis cyfrowy

 • Licencja bezterminowa na System IC Pen

 • Integracja Repozytorium Dokumentów z dowolnym środowiskiem informatycznym

 • Przygotowanie dokumentów papierowych szpitala w systemie

 • Wdrożenie Repozytorium określane liczbą dokumentów

 • Przygotowanie i pełna integracja z system HIS

 • Wdrożenie Karty Medycznych Czynności Ratunkowych

 • Wdrożenie Ewidencji Zużycia na Bloku Operacyjnym

 • Licencja na serwer MyScript (rozpoznawanie tekstu) w zakresie ograniczonym do pisma blokowego

 • Prace instalacyjne związane z serwerem

 • Audyt Dokumentacji Papierowej

 • Maintenance, opieka serwisowa przez okres 24 miesięcy 

KLIENCI

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ. DOTACJE NA INNOWACJE