Placówki ochrony zdrowia

W Polsce długopisy cyfrowe i system IC Pen zostały z powodzeniem wdrożone m.in. w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II czy w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Opieka i Pomoc Społeczna

Długopisy cyfrowe wspierają pracę opiekunów w procesie tworzenia dokumentacji. System szczególnie sprawdza się, gdy pracownik nie ma łatwego dostępu do komputera lub tabletu, np. jest w mieszkaniu osoby, której świadczone są usługi opiekuńcze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Transport i logistyka

Dzięki systemowi IC Pen oraz projektowi wykorzystania długopisów cyfrowych można znacznie zoptymalizować wszelkie procesy związane z obsługą formalną sieci transportu czy całego procesu logistycznego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sektor finansowy

System IC Pen zapewnia pełną poufność przechowywanych danych. Dostęp do systemu posiadają jedynie upoważnione przez jednostkę osoby. Co więcej, zgubienie długopisu cyfrowego nie wiąże się z utratą chronionych danych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne

IC Pen jest systemem uniwersalnym i intuicyjnym w użyciu, co umożliwia jego zastosowanie we wszystkich miejscach, w których najważniejszy jest nie tylko czas czy efektywność podejmowanych działań, ale i troska o możliwie jak najbardziej intuicyjne działanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

KLIENCI

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ. DOTACJE NA INNOWACJE