Wdrożenia IC Pen w 2016 - podsumowanie

31 grudnia 2016

W 2016 r. technologia IC Pen zoptymalizowała procesy w wielu organizacjach i przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą. IC Solutions rozpoczęło owocną współpracę m.in. z:
- Instytut Morski w Gdańsku - statki pływające po całym świecie, które dokują w Gdańsku, wyposażone są w długopisy cyfrowe. Służą one do prowadzenia obserwacji i przesyłania danych podczas rejsów.
- Enea Operator Sp. z o.o. - długopisy cyfrowe używane są do tworzenia protokołów kontrolnych. Dzięki digitalizacji danych na platformie IC Pen, pracownicy będący na kontrolach w terenie mogą natychmiastowo wysłać raport do centrali bez konieczności przepisywania.
- Dom Pomocy Społecznej "Syrena" w Warszawie - długopisy cyfrowe wspierają pracę opiekunów w procesie tworzenia dokumentacji. System szczególnie sprawdza się, gdy pracownik nie ma łatwego dostępu do komputera lub tabletu, np. jest w mieszkaniu osoby, której świadczone są usługi opiekuńcze.
- Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II – placówka od wielu lat utrzymuje się w czołówce, zarówno polskich jak i europejskich jednostek medycznych z uwagi na doskonałe osiągnięcia medyczne, jak również ogromne doświadczenia w cyfryzacji placówki. Technologia IC Pen jest elementem projektu wdrożenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

KLIENCI

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła IIDSSEInstytut Morski Instytut Matki i DzieckaSzpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w WarszawieMinisterstwo GospodarkiUAMMareco PolskaPracownia Testów Psychologicznych PTPNowe zdjęcieGerfin FinanseRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w KatowicachPolitechnika WrocławskaPOSUMCentrum Medyczne IMICareKlinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPneuhage - serwis oponGaleria MaltaGRAFMAJXX Forum TeleinformatykiQualimo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ. DOTACJE NA INNOWACJE