Nowoczesna edukacja online z wykorzystaniem długopisów cyfrowych

Specjalna oferta dla uczelni i szkół. Zapytaj o rabat %

zadzwoń: 508 099 710

napisz: biuro@icsolutions.pl

Przejdź do sklepu

Ty piszesz na papierze - długopis tworzy wersję cyfrową za Ciebie. W czasie rzeczywistym!Dodatkowo, całość zapisanego materiału można ściągnąć do pliku pdf i w ten sposób zapisać. Istnieje możliwość korzystania z wielu stron i kartek naraz, dzięki czemu wykładowca ma możliwość przeprowadzania długich rozumowań w formie pisanej. Może w każdej chwili wrócić do dowolnej ze stron i tam dopisywać informacje, w zasadzie bezobsługowo.

Q

Rozwiązanie w połączeniu z platformą do komunikacji np: Microsoft Teams pozwala na bardzo wygodne prowadzenie nauczania w sposób zbliżony to tradycyjnych zajęć (blanded learning)

IC PEN

Długopis cyfrowy wygląda i działa jak zwykły długopis pisząc po tradycyjnej kartce papieru. Wszystko co zostanie nim napisane jest jednak automatycznie zamieniane na wersję elektroniczną, którą można wyświetlać na żywo studentom/uczniom.Referencje

Referencje

"

Nasi wykładowcy korzystają z IC Pen Edulink, ponieważ jest to rozwiązanie intuicyjne, ułatwiające pracę zdalną ze studentami. Wykorzystanie długopisu cyfrowego wpisuje się w bliską nam filozofię b-learning czyli “blended learning”. Chodzi tu o połączenie zdalnego kontaktu z formą przekazu możliwie najbardziej przypominającą tradycyjne prowadzenie zajęć.

"

prof. UAM dr hab. Jerzy Szymański

IC Solutions Sp. z o. o. | ul. Wołkowyska 19, 61-132 Poznań | www.icpen.pl | tel. +48 888 489 286