Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

Usprawnij tworzenie i obieg dokumentacji w Twojej placówce medycznej

Darmowa konsultacja Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to okazja do analizy procesów i ich optymalizacji. Umów konsultację i dowiedz się w jaki sposób system IC Pen może usprawnić funkcjonowanie Twojej placówki medycznej generując oszczędności oraz usprawniając pracę personelu medycznego.

Zaufali nam

Co daje darmowa konsultacja EDM?

  • Wskazujemy procesy, które wymagają optymalizacji w kontekście tworzenia i obiegu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej
  • Analizujemy koszty Twojej placówki związane z wciąż wytwarzaną papierową dokumentacją medyczną
  • Przedstawiamy korzyści ekonomiczne wynikające z wdrożenia systemu IC Pen w Twojej placówce
  • Stworzymy dla Ciebie model digitalizacji dokumentacji medycznej, który skutecznie wyeliminuje skanowanie i archiwizację takich dokumentów jak papierowe formularze i zgody pacjentów

Nowoczesna technologia nie musi wykluczać

Nowoczesna technologia nie musi wykluczać. Zastosowanie długopisów cyfrowych umożliwia tworzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej w sposób przyjazny dla osób, które nie mają doświadczenia z nowoczesną technologią (np. tablety, ekrany dotykowe).
Pozwala to na praktyczne wykorzystanie technologii, która jest przyjazna dla zwykłego użytkownika, a przy tym ma szerokie zastosowanie w codziennym funkcjonowaniu placówek medycznych. Posługiwanie się długopisem cyfrowym jest naturalne, tak jak w przypadku zwykłego długopisu.

Długopis cyfrowy współpracujący z systemem IC Pen pozwala w intuicyjny sposób (tak jak zwykłym długopisem) tworzyć dokumentacje medyczną i przesyłać ją do systemu EDM. Dzięki temu w łatwy sposób można wyeliminować bariery technologiczne i usprawnić procesy związane z EDM. 

Sprawniejsza digitalizacja dokumentacji medycznej

Dzięki systemowi IC Pen automatycznie wprowadzisz do EDM dokumenty podpisywane przez pacjentów. Unikalna technologia długopisu cyfrowego pozwala tworzyć dokumenty papierowe i automatycznie je cyfryzować zachowując prawną ważność tworzonej dokumentacji w wersji cyfrowej.

W zależności od potrzeb wypełniaj i podpisuj dokumenty:

  • na papierze wykorzystując długopis cyfrowy
  • na tablecie przy użyciu stylusa
  • na ekranach graficznych wykorzystując do tego stylus

Generuj oszczędności dla swojej placówki medycznej

Przeprowadzone audyty oraz kontrole w placówkach, z którymi współpracujemy potwierdzają, że zwrot z inwestycji w system IC Pen jest osiągalny między pierwszym a drugim rokiem od wdrożenia.
Tworzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej dla co najmniej 20 000 hospitalizowanych pacjentów w ciągu roku pozwala osiągnąć pełen zwrot
z implementacji systemu już po czternastu miesiącach użytkowania.

Tylko w 2020 roku 38 placówek medycznych zaoszczędziło łącznie
1 875 300 zł dzięki cyfryzacji formularzy, kart pacjentów i zgód pacjentów z pomocą systemu IC Pen. 

Pełna integracja z HIS Twojej placówki medycznej

System IC Pen jest zintegrowany z powszechnymi systemami HIS wykorzystywanymi w polskich placówkach medycznych. Dzięki współpracy
z takimi dostawcami HIS, jak Asseco, Comarch, CMG i Kamsoft tworzona dokumentacja medyczna może być od razu dostępna i wykorzystywana przez personel placówki medycznej.

Umów się na konsultację z

IC Solutions Sp. z o. o.
ul. Wołkowyska 19
61-132 Poznań

 +48 888 489 286
 biuro@icsolutions.pl