Poznaj historię

naszych Klientów.

Zobacz jak małe i duże organizacje wykorzystują system IC Pen do digitalizacji dokumentów, aby optymalizować procesy i obniżać koszty.

Enea S.A.

Polskie przedsiębiorstwo energetyczne Enea S.A. wyposażyło 32 biura obsługi klientów w 155 urządzenia IC Pen Długopisy cyfrowe. Dzięki temu wszystkie umowy podpisywane przez klientów w oddziałach Enea S.A. są automatycznie digitalizowane. W efekcie jeden z największych operatorów energii w Polsce zredukował koszty podpisywania i archiwizowania dokumentów z poziomu 4 zł per klient do 1 zł.

OSCE

Organization for Security and Co-operation in Europe podczas każdej misji obserwacyjnej w trakcie wyborów odbywających w Europie wykorzystuje długopisy cyfrowe do monitorowania przebiegu wyborów. Raporty obserwatorów są automatycznie przesyłane do centrali. Korzystanie z długopisów cyfrowych pozwala zaoszczędzić 7 km papieru w trakcie każdej misji obserwacyjnej organizowanej przez OSCE.

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie

Wdrożenie 70 długopisów cyfrowych w CSK MSWiA w Warszawie pozwoliło skutecznie wyeliminować obieg papierowej dokumentacji medycznej. Ponadto system IC Pen przyczynił się do optymalizacji pracy personelu medycznego oraz zredukował koszty związane z archiwizacją papierowej dokumentacji medycznej.