O nas

Jako spółka IC Solutions jesteśmy wiodącym dostawcą systemu IC Pen pozwalającego na digitalizację dokumentów w sposób naturalny i nie ingerujący w dotychczas wypracowane metody pracy.   . Dzięki zachowaniu ważności prawnej dokumentów system IC Pen jest rozwiązaniem, które z powodzeniem jest wdrażane w placówkach medycznych, przedsiębiorstwach produkcyjnych, instytucjach finansowych, organizacjach międzynarodowych, podmiotach zajmujących się kontrolą jakości czy produkcją energii. 

Naszym celem jest dostarczanie zintegrowanych rozwiązań wykorzystujących różnorodne urządzenia cyfrowe do tworzenia lub przetwarzania dokumentacji cyfrowej z zachowaniem jej ważności prawnej. Wykorzystujemy do tego zaawansowaną technologię zbierania podpisu cyfrowego.  
Istniejemy na rynku od 2009 roku i jako startup technologiczny wywodzimy się ze środowiska naukowego (Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), gdzie nasza unikatowa technologia digitalizacji podpisów przy wykorzystaniu długopisów cyfrowych została opracowana.  
Dziś jesteśmy też częścią grupy funduszy inwestycyjnych SpeedUp Group oraz PGE Ventures.  

Zespół

Przemysław Jesionowski
Chairman of the Board
Tomasz Kalinowski
Chief Technology Officer
Patrycja Kogut
Chief Financial Officer
Paweł Staszek
Head of PMO
Dominika Wiśniewska
Product Owner
Tomasz Łakota
Business Development Manager
Piotr Kuczewski
Key Account Manager
Tobiasz Wilk
Customer Support Specialist
Jan Żarnowski
Implementation specialist
Marcin Kuskiewicz
IT Systems Administrator
Adrianna Senderecka
Office manager
Łukasz Mejza
Marketing Manager