O nas

Jako spółka IC Solutions jesteśmy wiodącym dostawcą systemu IC Pen pozwalającego na digitalizację dokumentów w sposób naturalny i nie ingerujący w dotychczas wypracowane metody pracy.   . Dzięki zachowaniu ważności prawnej dokumentów system IC Pen jest rozwiązaniem, które z powodzeniem jest wdrażane w placówkach medycznych, przedsiębiorstwach produkcyjnych, instytucjach finansowych, organizacjach międzynarodowych, podmiotach zajmujących się kontrolą jakości czy produkcją energii. 

Naszym celem jest dostarczanie zintegrowanych rozwiązań wykorzystujących różnorodne urządzenia cyfrowe do tworzenia lub przetwarzania dokumentacji cyfrowej z zachowaniem jej ważności prawnej. Wykorzystujemy do tego zaawansowaną technologię zbierania podpisu cyfrowego.  
Istniejemy na rynku od 2009 roku i jako startup technologiczny wywodzimy się ze środowiska naukowego (Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), gdzie nasza unikatowa technologia digitalizacji podpisów przy wykorzystaniu długopisów cyfrowych została opracowana.  
Dziś jesteśmy też częścią grupy funduszy inwestycyjnych SpeedUp Group oraz PGE Ventures.