Anoto Global Solutions Roundtable

Wybrani partnerzy Anoto zostali zaproszeni na Anoto Global Solutions Roundtable do Seulu – wśród nich także IC Solutions. Wspólnie z producentem długopisów cyfrowych opracowujemy strategię rozwoju produktu oraz plan sprzedaży międzynarodowej. Jest to również okazja, aby wymienić się doświadczeniem z ludźmi z całego świata – m.in. Stanów Zjednoczonych, Australii, Ameryki Południowej. Okazuje się, że na […]

Patrycja Kogut 28 czerwca, 2017

Wybrani partnerzy Anoto zostali zaproszeni na Anoto Global Solutions Roundtable do Seulu – wśród nich także IC Solutions.
Wspólnie z producentem długopisów cyfrowych opracowujemy strategię rozwoju produktu oraz plan sprzedaży międzynarodowej.

Jest to również okazja, aby wymienić się doświadczeniem z ludźmi z całego świata – m.in. Stanów Zjednoczonych, Australii, Ameryki Południowej. Okazuje się, że na całym świecie papier jest tak samo wykorzystywany i są z nim dokładnie takie same problemy – jest uciążliwy w organizacjach, a używanie tabletów jest niewygodne i nie daje wartości oczekiwanych przez klientów. Technologia długopisów cyfrowych eliminuje te trudności.

Ogromne zainteresowanie budzi nasze zastosowanie długopisów w służbie zdrowia czy opiece zdrowotnej. Starzejące się koreańskie społeczeństwo bardzo potrzebuje technologii pozwalających wspierać opiekę domową, co dzisiaj robimy już w mieście Warszawa, a co wzbudza tutaj bardzo duży entuzjazm.

Patrycja Kogut

Patrycja Kogut, będąca Dyrektorem ds. Finansów i Administracji, może pochwalić się jednym z najdłuższych staży pracy w IC Solutions, który rozpoczął się w 2015 roku. Na co dzień odpowiada za bieżącą realizację zobowiązań wobec klientów i partnerów IC Solutions. W wolnych chwilach oddaje się pracy w własnym ogrodzie oraz rękodziełu.