Central European Digital Payments 2017/ ARP Innovation Pitch

Kolejny pracowity czas za nami. Wystąpienie naszego Prezesa – Rafała Witkowskiego – na Konferencji Central European Digital Payments 2017 na temat metody biometrycznego uwierzytelniania dokumentów za pomocą pisma. Udział w Finale ARP Innovation Pitch – Warsztatach innowacyjnych pomysłów dla Grupy Azoty Puławy, podczas których zaprezentowaliśmy możliwości i korzyści płynące z wdrożenia systemu IC Pen.

Patrycja Kogut 20 grudnia, 2017

Kolejny pracowity czas za nami. Wystąpienie naszego Prezesa – Rafała Witkowskiego – na Konferencji Central European Digital Payments 2017 na temat metody biometrycznego uwierzytelniania dokumentów za pomocą pisma.
Udział w Finale ARP Innovation Pitch – Warsztatach innowacyjnych pomysłów dla Grupy Azoty Puławy, podczas których zaprezentowaliśmy możliwości i korzyści płynące z wdrożenia systemu IC Pen.

Patrycja Kogut

Patrycja Kogut, będąca Dyrektorem ds. Finansów i Administracji, może pochwalić się jednym z najdłuższych staży pracy w IC Solutions, który rozpoczął się w 2015 roku. Na co dzień odpowiada za bieżącą realizację zobowiązań wobec klientów i partnerów IC Solutions. W wolnych chwilach oddaje się pracy w własnym ogrodzie oraz rękodziełu.