Common Sign 2017

Podczas konferencji CommonSign 2017 została wygłoszona prelekcja przez prezesa IC Solutions – Rafała Witkowskiego – na temat metody biometrycznego uwierzytelniania dokumentów przy pomocy długopisu cyfrowego IC Pen. IC Pen to system, który pozwala idealnie połączyć tradycyjny porządek prawny i rozporządzenie EIDAS poprzez powstawanie jednocześnie papierowego i elektronicznego oryginału dokumentu. Dzięki długopisom cyfrowym wytwarzany jest dokument […]

Patrycja Kogut 1 grudnia, 2017

Podczas konferencji CommonSign 2017 została wygłoszona prelekcja przez prezesa IC Solutions – Rafała Witkowskiego – na temat metody biometrycznego uwierzytelniania dokumentów przy pomocy długopisu cyfrowego IC Pen.

IC Pen to system, który pozwala idealnie połączyć tradycyjny porządek prawny i rozporządzenie EIDAS poprzez powstawanie jednocześnie papierowego i elektronicznego oryginału dokumentu. Dzięki długopisom cyfrowym wytwarzany jest dokument elektroniczny przy pomocy nośnika, jakim jest papier.

Kolejną okazją do zapoznania się z powyższym tematem będzie konferencja Central European Digital Payments – 12-13.12.2017r.

Patrycja Kogut

Patrycja Kogut, będąca Dyrektorem ds. Finansów i Administracji, może pochwalić się jednym z najdłuższych staży pracy w IC Solutions, który rozpoczął się w 2015 roku. Na co dzień odpowiada za bieżącą realizację zobowiązań wobec klientów i partnerów IC Solutions. W wolnych chwilach oddaje się pracy w własnym ogrodzie oraz rękodziełu.