Digitalizacja Dokumentów w Lumi: IC Pen Ogranicza Zużycie Papieru

W ramach nowego projektu, firma Lumi, będąca częścią Grupy PGE, wprowadza innowacyjną technologię IC Pen, mającą na celu ograniczenie zużycia papieru i przyspieszenie procesów obsługi klientów. IC Pen, stworzony przez startup IC Solutions, umożliwia jednoczesne tworzenie dokumentów w wersji tradycyjnej i elektronicznej, co przyczynia się do zrównoważonego rozwoju. Lumi – Energia z Odpowiedzialnością Społeczną: Lumi, […]

Patrycja Kogut 3 września, 2019

W ramach nowego projektu, firma Lumi, będąca częścią Grupy PGE, wprowadza innowacyjną technologię IC Pen, mającą na celu ograniczenie zużycia papieru i przyspieszenie procesów obsługi klientów. IC Pen, stworzony przez startup IC Solutions, umożliwia jednoczesne tworzenie dokumentów w wersji tradycyjnej i elektronicznej, co przyczynia się do zrównoważonego rozwoju.

Lumi – Energia z Odpowiedzialnością Społeczną:

Lumi, będąca sprzedawcą prądu na terenie Warszawy, zdaje się być liderem w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu i innowacyjnych rozwiązań w kontaktach z klientami. Współpraca z IC Solutions, startupem z portfela inwestycyjnego PGE Ventures, wpisuje się w dążenie do ekologii i efektywności operacyjnej.

IC Pen – Cyfrowa rewolucja w tworzeniu dokumentów:
Technologia IC Pen umożliwia cyfrowe podpisywanie dokumentów, generując jednocześnie ich elektroniczną wersję. To rozwiązanie ma zastosowanie w różnych sektorach, od usług po administrację państwową, bankowość, ubezpieczenia, po służbę zdrowia i przemysł ciężki.

Pilotażowy Projekt w Lumi:
Lumi planuje rozpoczęcie pilotażowego projektu we wrześniu, w którym przedstawiciele handlowi firmy będą korzystać z cyfrowych długopisów IC Pen. Celem jest umożliwienie klientom zawierania umów z Lumi przy użyciu tej nowoczesnej technologii, co przyczyni się do ograniczenia papierowego obiegu dokumentów.

Efekty Współpracy w Grupie PGE:
IC Solutions, będące częścią portfela PGE Ventures, doskonale wpisuje się w strategię Grupy PGE. Docelowo, technologia IC Pen może znaleźć zastosowanie w różnych obszarach Grupy, od wytwarzania po dystrybucję i sprzedaż energii, a także w optymalizacji procesów w centrali.

Dzięki tej innowacyjnej współpracy, Lumi nie tylko usprawnia obsługę klientów, ale także podejmuje kroki w kierunku zrównoważonego, cyfrowego rozwoju. Digitalizacja dokumentów staje się kluczowym elementem przyszłościowych rozwiązań biznesowych, a Lumi wyznacza ścieżkę dla innych firm w sektorze energetycznym.

Patrycja Kogut

Patrycja Kogut, będąca Dyrektorem ds. Finansów i Administracji, może pochwalić się jednym z najdłuższych staży pracy w IC Solutions, który rozpoczął się w 2015 roku. Na co dzień odpowiada za bieżącą realizację zobowiązań wobec klientów i partnerów IC Solutions. W wolnych chwilach oddaje się pracy w własnym ogrodzie oraz rękodziełu.