Hannover Messe 2017

IC Solutions było częścią narodowego stoiska Polski podczas HANNOVER MESSE 2017 Targi w Hanowerze w Niemczech to jedna z największych i najważniejszych imprez przemysłowych na świecie. Wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu przyciąga co roku tysiące odwiedzających i wystawców. Technologię IC Pen przedstawiliśmy m.in. Premierowi Morawieckiemu, Prezydentowi Miasta Poznania – Jackowi Jaśkowiakowi oraz Staroście […]

Patrycja Kogut 29 kwietnia, 2017

IC Solutions było częścią narodowego stoiska Polski podczas HANNOVER MESSE 2017
Targi w Hanowerze w Niemczech to jedna z największych i najważniejszych imprez przemysłowych na świecie. Wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu przyciąga co roku tysiące odwiedzających i wystawców.

Technologię IC Pen przedstawiliśmy m.in. Premierowi Morawieckiemu, Prezydentowi Miasta Poznania – Jackowi Jaśkowiakowi oraz Staroście Poznańskiemu – Tomaszowi Łubińskiemu.
Nasza firma została również zaproszona do grona 6 startupów, które wzięły udział w Pitching Corner, czyli prezentacjach wybranych projektów na forum Young Tech Entreprises.

Na naszym stoisku gościliśmy m.in. Adam Opel AG, Innogy, Volkswagen AG, Innovations-Zentrum, Bauser Plastics, Japan External Trade Organization.

Patrycja Kogut

Patrycja Kogut, będąca Dyrektorem ds. Finansów i Administracji, może pochwalić się jednym z najdłuższych staży pracy w IC Solutions, który rozpoczął się w 2015 roku. Na co dzień odpowiada za bieżącą realizację zobowiązań wobec klientów i partnerów IC Solutions. W wolnych chwilach oddaje się pracy w własnym ogrodzie oraz rękodziełu.