IC Solutions w finale Best of X

IC Solutions w finale Best of X – konkursu skierowanego do StartUpów znajdujących się na różnym etapie rozwoju. Oceniające jury to doświadczeni przedsiębiorcy i inwestorzy, którzy przyglądają się pomysłom młodych firm i oceniają ich szanse na sukces. Założeniem organizowanych przez Best of X wydarzeń jest zjednoczenie wszystkich członków lokalnych ekosystemów startupowych, w tym: uniwersytetów, VC i biznesmanów.   […]

Patrycja Kogut 26 maja, 2017

IC Solutions w finale Best of X – konkursu skierowanego do StartUpów znajdujących się na różnym etapie rozwoju. Oceniające jury to doświadczeni przedsiębiorcy i inwestorzy, którzy przyglądają się pomysłom młodych firm i oceniają ich szanse na sukces.

Założeniem organizowanych przez Best of X wydarzeń jest zjednoczenie wszystkich członków lokalnych ekosystemów startupowych, w tym: uniwersytetów, VC i biznesmanów.

 

 

Patrycja Kogut

Patrycja Kogut, będąca Dyrektorem ds. Finansów i Administracji, może pochwalić się jednym z najdłuższych staży pracy w IC Solutions, który rozpoczął się w 2015 roku. Na co dzień odpowiada za bieżącą realizację zobowiązań wobec klientów i partnerów IC Solutions. W wolnych chwilach oddaje się pracy w własnym ogrodzie oraz rękodziełu.