IC Solutions w USA

Po trzech obiecujących tygodniach w USA, wracamy do Polski! Wygląda na to, że rynek amerykański jest bardzo chętny na przyjęcie naszej technologii. Był to intensywny czas spotkań na wschodnim wybrzeżu z potencjalnymi klientami i partnerami. Mieliśmy również wystąpienie na NYTech Meeting oraz na Digital Health Series. Niemniej owocnie było na zachodnim wybrzeżu, gdzie zrealizowaliśmy już […]

Patrycja Kogut 19 marca, 2019

Po trzech obiecujących tygodniach w USA, wracamy do Polski! Wygląda na to, że rynek amerykański jest bardzo chętny na przyjęcie naszej technologii.

Był to intensywny czas spotkań na wschodnim wybrzeżu z potencjalnymi klientami i partnerami. Mieliśmy również wystąpienie na NYTech Meeting oraz na Digital Health Series.

Niemniej owocnie było na zachodnim wybrzeżu, gdzie zrealizowaliśmy już pierwszą sprzedaż do USA! Ponadto odbyliśmy świetne wizyty w Google i Microsoft.
Last, but not least – SXSW w Austin – okazja do zaprezentowania naszej technologii na naprawdę szerokim forum.

Szczególnie dziękujemy za wsparcie biurom Polska Agencja Inwestycji i Handlu – PAIH w Nowym Jorku i Los Angeles. Wielkie podziękowania również dla Polish American Business Club, a także EY, dzięki którym nawiązaliśmy mnóstwo obiecujących kontaktów.

Patrycja Kogut

Patrycja Kogut, będąca Dyrektorem ds. Finansów i Administracji, może pochwalić się jednym z najdłuższych staży pracy w IC Solutions, który rozpoczął się w 2015 roku. Na co dzień odpowiada za bieżącą realizację zobowiązań wobec klientów i partnerów IC Solutions. W wolnych chwilach oddaje się pracy w własnym ogrodzie oraz rękodziełu.