IV Innovation Day w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska rozpoczyna współpracę z kolejnymi startupami – wśród nich IC Solutions. Jakie inne fintechy spotkaliśmy na Santander Innovation Day? Odpowiedź w artykule: https://fintek.pl/santander-bierze-na-warsztat-kolejne-startupy-kilka-fintechow-jest-blisko-wdrozenia/ Polecamy również materiał, w którym Pan Dariusz Paczewski, Innovation Officer w Santander Bank Polska opowiada o korzyściach kooperacji startupów z bankami. Współpraca banków ze start-upami przynosi obustronne korzyści. Jakie? – […]

Patrycja Kogut 21 czerwca, 2019

Santander Bank Polska rozpoczyna współpracę z kolejnymi startupami – wśród nich IC Solutions.

Jakie inne fintechy spotkaliśmy na Santander Innovation Day? Odpowiedź w artykule:
https://fintek.pl/santander-bierze-na-warsztat-kolejne-startupy-kilka-fintechow-jest-blisko-wdrozenia/

Polecamy również materiał, w którym Pan Dariusz Paczewski, Innovation Officer w Santander Bank Polska opowiada o korzyściach kooperacji startupów z bankami.

Współpraca banków ze start-upami przynosi obustronne korzyści. Jakie? – AleBank.pl

Patrycja Kogut

Patrycja Kogut, będąca Dyrektorem ds. Finansów i Administracji, może pochwalić się jednym z najdłuższych staży pracy w IC Solutions, który rozpoczął się w 2015 roku. Na co dzień odpowiada za bieżącą realizację zobowiązań wobec klientów i partnerów IC Solutions. W wolnych chwilach oddaje się pracy w własnym ogrodzie oraz rękodziełu.