Podsumowanie roku 2017 w OBWE

Na podsumowaniu roku w Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie system IC Pen zebrał wiele pochwał zarówno od obserwatorów, jak i osób zarządzających danymi. Dzięki systemowi IC Pen OBWE jako jedyna organizacja na świecie publikuje raport o obserwacji wyborów przed podaniem oficjalnych wyników wyborów. Obserwatorzy z innych organizacji obserwujących wybory przyznają, że technologia długopisów cyfrowych […]

Patrycja Kogut 21 grudnia, 2017

Na podsumowaniu roku w Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie system IC Pen zebrał wiele pochwał zarówno od obserwatorów, jak i osób zarządzających danymi.
Dzięki systemowi IC Pen OBWE jako jedyna organizacja na świecie publikuje raport o obserwacji wyborów przed podaniem oficjalnych wyników wyborów.
Obserwatorzy z innych organizacji obserwujących wybory przyznają, że technologia długopisów cyfrowych jest dla nich znacznie wygodniejsza niż tablety.

Patrycja Kogut

Patrycja Kogut, będąca Dyrektorem ds. Finansów i Administracji, może pochwalić się jednym z najdłuższych staży pracy w IC Solutions, który rozpoczął się w 2015 roku. Na co dzień odpowiada za bieżącą realizację zobowiązań wobec klientów i partnerów IC Solutions. W wolnych chwilach oddaje się pracy w własnym ogrodzie oraz rękodziełu.